Aktywnych serwerów: 263
Graczy online: 54
Użytkowników: 152 259
BAZA WIEDZY
W jaki sposób mogę uzyskać dostęp do plików serwera gry?
Dostęp do wszystkich plików serwera gry możesz uzyskać przez konto FTP. Pozwoli Ci ono na swobodne dostosowanie serwera do swoich potrzeb.
Połączenie z serwerem FTP można zrealizować za pomocą dowolnego klienta FTP. W celu zrealizowania połączenia z serwerem FTP wykorzystamy program Filezilla.
1. Kliknij tutaj aby pobrać program Filezilla. Po pobraniu dokonaj jego instalacji.
2. Uruchom program Filezilla.
3. W górnej części okna programu wpisz dane do połączenia z serwerem FTP. Dane do konta FTP swojego serwera gry, znajdziesz w wiadomości informującej o realizacji zamówienia. W polu serwer należy podać adres maszyny na której uruchomiony jest serwer gry (np. s1.crafthost.pl). W polu nazwa użytkownika należy podać identyfikator serwera gry (np. svr1). W polu hasło należy podać hasło ustawione do konta FTP. W polu port należy wpisać 21 lub pozostawić je puste. Po wypełnieniu wspomnianych pól, klikamy przycisk "Szybkie łączenie".
Kliknij na obrazek aby dokonać jego powiększenia.
Przy pierwszej próbie połączenia, zostaniesz zapytany o to czy chcesz zapamiętać hasło. Polecamy potwierdzić zapamiętanie hasła, wówczas nie będzie trzeba go wpisywać za każdym razem.
Kliknij na obrazek aby dokonać jego powiększenia.
Może się zdarzyć, że przy próbie połączenia pojawi się komunikat dotyczący używanego przez nas certyfikatu. Wystarczy zaakceptować nasz certyfikat klikając "OK".
Kliknij na obrazek aby dokonać jego powiększenia.
Jeżeli połączenie zostało zrealizowane prawidłowo, tak powinno wyglądać okno programu Filezilla.
Kliknij na obrazek aby dokonać jego powiększenia.
Po prawej stronie okna programu znajdują się teraz foldery oraz pliki serwera gry. Możemy je teraz dowolnie edytować, usuwać oraz przenosić na nasz komputer czy też z komputera do serwera gry.
Przez konto FTP możesz dowolnie skonfigurować swój serwer, zainstalować dowolne pluginy czy dowolne modyfikacje. Masz pełną swobodę tego jakie zmiany wprowadzisz na swoim serwerze.
Przy kolejnych próbach połączenia z serwerem FTP, skorzystaj z wcześniej zapamiętanej sesji. W ten sposób połączysz się ponownie z serwerem FTP bez ponownego podawania jakichkolwiek danych. Kliknij przycisk obok opcji "Szybkie łączenie" i z rozwijanego menu wybierz odpowiednią sesję.
Kliknij na obrazek aby dokonać jego powiększenia.
Informacje
Copyright © 2013 - 2024 CraftHost
Nasze bannery
Regulamin
Informacje o cookies