Aktywnych serwerów: 350
Graczy online: 106
Użytkowników: 153 083
NASZE ZALETY
procesor
Procesor
Oferujemy prawdopodobnie najwięcej mocy procesora. Dzięki temu, serwery Minecraft uruchomione w naszym hostingu działają wydajnie i stabilnie. Możesz to sprawdzić za darmo, zamawiając serwer testowy.
modyfikacje
Modyfikacje
Możesz zainstalować dowolne modyfikacje w ilości jakiej potrzebujesz. Nie ma żadnych ograniczeń co do ilości instalowanych modyfikacji. Niektórzy z naszych klientów mają ich zainstalowane nawet ponad 300.
paczka modyfikacji
Paczki modyfikacji
Nie musisz posiadać żadnej wiedzy na temat prawidłowej instalacji paczki modyfikacji. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami a zainstalujemy za Ciebie wybraną paczkę modyfikacji. Wysoka wydajność naszych maszyn pozwala na stabilne działanie nawet największych paczek modyfikacji.
plugin
Pluginy
Nasz instalator umożliwia zainstalowanie pluginów jednym kliknięciem myszki. Masz możliwość instalacji dowolnych pluginów przez konto FTP. Nie ma żadnych ograniczeń co do ilości instalowanych pluginów.
dystans
Zasięg widzenia
Wybierz zasięg widzenia jaki tylko chcesz, bez żadnych dopłat. Niektóre hostingi ograniczają zasięg widzenia lub wymagają dopłaty za jego powiększenie. U nas nigdy nie będziesz musiał dopłacać za jego powiększenie.
bungeecord
Darmowy BungeeCord
Chciałbyś stworzyć sieć serwerów? To świetnie, mamy odpowiednią ofertę. Zamów co najmniej dwa serwery z oferty Emerald a serwer BungeeCord zaoferujemy Ci za darmo. Ponadto wykonamy jego konfigurację za Ciebie.
silnik
Wiele silników do wyboru
W naszym panelu jednym kliknięciem myszki możesz zmienić silnik na inny. Dostępne silniki to standardowy, Bukkit, Spigot, Paper, Forge, Fabric, Mohist i Tekkit. Dostępne są zarówno najnowsze jak i starsze wersje.
silnik
Dowolny silnik
Chciałbyś zainstalować silnik który nie jest dostępny w panelu? Nie ma problemu, skontaktuj się z nami i zainstalujemy go za Ciebie.
platnosc
Płatności bez prowizji
Korzystając z płatności przez PayU, Paysafecard, PayPal lub przelewem bankowym, otrzymasz do wirtualnego portfela dokładnie taką kwotę jaką wpłaciłeś. Nie pobieramy żadnych prowizji.
support
Pomoc na której możesz polegać
Pomocy technicznej udzielamy na wszystko co związane z działaniem Twojego serwera Minecraft. Udzielamy jej nawet względem zainstalowanych przez Ciebie pluginów i modyfikacji. Twój dotychczasowy hosting nie chce Ci pomóc w tych kwestiach? Zmień go i przenieś swój serwer do nas.
Informacje
Copyright © 2013 - 2024 CraftHost
Nasze bannery
Regulamin
Informacje o cookies