Aktywnych serwerów: 365
Graczy online: 23
Użytkowników: 152 681
MASZYNY
Informacje wstępne
Aby zapewnić oferowanym przez nas serwerom Minecraft jak najwyższą stabilność działania, wydajność i bezpieczeństwo danych serwera gry, korzystamy z rozwiązań które bez trudu pozwalają to osiągnąć. Wykorzystujemy najnowsze technologie i starannie dobrane podzespoły naszych maszyn co jest kluczem do uzyskania najwyższej wydajności oraz bezpieczeństwa danych.
Podzespoły maszyn i łącze
Wykorzystujemy procesory AMD Ryzen 9 5900X które składają się z 24 rdzeni logicznych, każdy po 4,8Ghz dzięki czemu nawet wymagające dużej mocy obliczeniowej serwery Minecraft działają u nas płynnie i stabilnie.
Doskonale wiemy, że pamięć RAM w przypadku serwerów Minecraft odgrywa znaczną rolę w jego wydajności. Wykorzystujemy markową pamięć RAM DDR4 o taktowaniu 3200MHz co pozytywnie przekłada się na jakość oferowanych przez nas serwerów gier. Każda z naszych maszyn fizycznych wyposażona jest w 128GB pamięci RAM.
Zadbaliśmy także o wydajność naszych dysków. Wykorzystujemy dyski SSD które są ponad 100 razy szybsze niż standardowe, talerzowe dyski twarde. Każda z naszych maszyn wyposażona jest w 2 dyski SSD które pracują w systemie RAID 1 co pozytywnie przekłada się na bezpieczeństwo danych.
Tak samo jak podzespoły maszyn ważne jest wydajne, stabilne i niezawodne łącze. Każda z naszych maszyn ma do dyspozycji łącze o przepustowości 1Gbps. Sieć do której podłączone są nasze maszyny jest redundatna i posiada wpięcia w największych Polskich węzłach wymiany ruchu operatorskiego.
Lokalizacja
Nasze serwery Minecraft uruchamiane są w serwerowni zlokalizowanej w Polsce która cechuje się bardzo wysoką niezawodnością. To dzięki Polskiej lokalizacji jesteśmy w stanie zaoferować bardzo niski ping a tym samym płynność gry i oferować profesjonalne serwery najwyższej jakości.
Ochrona serwerów
ANTI
DDOS
Wszystkie serwery działające w naszym hostingu objęte są naszą standardową ochroną zapewnianą dzięki przygotowanemu przez nas systemowi Anti DDoS
ANTI
ATTACK
Nasz Anti Attack to obecnie najlepszy na rynku system detekcji i skutecznego odpierania wszystkich rodzajów ataków na serwery Minecraft. Skontaktuj się z nami jeżeli jesteś nim zainteresowany
Informacje
Copyright © 2013 - 2024 CraftHost
Nasze bannery
Regulamin
Informacje o cookies