Aktywnych serwerów: 525
Graczy online: 125
Użytkowników: 145 501
OFERTA

SERWERY CLOUD VPS
Nasze Serwery Cloud VPS to doskonała wydajność w znakomitej cenie. To także dostępność dodatkowych zasobów na żądanie, gdy tylko tego potrzebujesz. Wystarczy jedno kliknięcie w panelu aby natychmiast zwiększyć zakupione zasoby.
Wybierz poniższym suwakiem zasoby serwera
1 rdzeń procesora Intel i7 4Ghz
1GB pamięci RAM DDR4 2400Mhz
10GB przestrzeni na dysku SSD
22,50zł
Ochrona serwerów
ANTI
DDOS
Wszystkie serwery działające w naszym hostingu objęte są naszą standardową ochroną zapewnianą dzięki przygotowanemu przez nas systemowi Anti DDoS
ANTI
ATTACK
Nasz Anti Attack to obecnie najlepszy na rynku system detekcji i skutecznego odpierania wszystkich rodzajów ataków na serwery Minecraft. Skontaktuj się z nami jeżeli jesteś nim zainteresowany
Maszyny
Aby zapewnić oferowanym przez nas serwerom Cloud VPS jak najwyższą stabilność działania, wydajność i bezpieczeństwo danych serwera gry, korzystamy z rozwiązań które bez trudu pozwalają to osiągnąć. Wykorzystujemy procesory Intel i7 o taktowaniu 4Ghz, markową pamięć RAM DDR4 oraz dyski SSD pracujące w macierzy RAID 1. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom nasze serwery Cloud VPS charakteryzują się najwyższą wydajnością.
Lokalizacja
Nasze serwery Cloud VPS uruchamiane są w jednym z najnowoczeœniejszych centrów danych na terenie europy. To dlatego jesteśmy w stanie zapewnić maksymalną niezawodność, niski ping do Polski jak i pozostałych krajów europejskich a tym samym płynność gry i oferować profesjonalne serwery najwyższej jakości.
Łącze
Cloud VPS to także wydajne, niezawodne łącze. Każdy zakupiony serwer ma dostęp do sieci internet z prędkością 200Mbps, bez limitu transferu. Tak duża przepustowość łącza pozwala na swobodne utrzymanie ruchu generowanego przez około 1000-1500 graczy dlatego nigdy nie odczujesz, że istnieje jakiś limit przepustowości.
Informacje
Copyright © 2013 - 2022 CraftHost
Nasze bannery
Regulamin
Informacje o cookies